تبلیغات
**شمیم سرد** - زیبایی و جذابیت برای همه سنین

زیبایی و جذابیت برای همه سنین

نویسنده :77samane
تاریخ:جمعه 21 مهر 1391-10:37 ب.ظ

زیبایی و جذاب بودن برای همه سنین

www.parsnaz.ir - زیبایی و جذاب بودن برای همه سنین

آرایش و زیبایی - بیایید از اینجا شروع كنیم: شما زیبا هستید. این را از هر فردی كه به شما علاقه دارد سوال كنید، حتما او نیز با نظر من موافق است؛ ولی آیا خود شما نیز می‌‌توانید این زیبایی را احساس كنید؟ زیبایی چیست؟ مغز ما خود زیبایی را درك می‌كند.

اگر تمامی زنان و مردان به یك نسبت زیبا و ایده‌آل بودند، چه اتفاقی می‌افتاد؟! واقعاً تصور آن نیز وحشتناك است. با این حال، اغلب زنان و مردان همواره برای رسیدن به زیبایی و دستیابی به كمال در تلاشند و خود را با ستاره‌های فیلم‌ها مقایسه و سعی می‌كنند با خرید لباس‌‌های گران‌قیمت و استفاده از محصولات آرایشی و لوسیون‌ها، زیبایی خود را دوچندان كنند، ولی چگونه می‌‌توان بدون این‌كارها همچنان احساس زیبایی كرد؟ اصلا احساس زیبایی به چه معناست؟ با نگاه كردن به آینه می‌‌توانید مطمئن شوید كه لباس‌های شما مرتب و منظم است چیزی روی دندان‌های‌تان نیست و موها و ابروهای شما در شرایط مناسبی قرار دارند. زیبایی و اعتماد به نفس تصاویری هستند كه ما در هر سنی آن را تجربه و با آن در هر سنی مبارزه می‌كنیم! احساس زیبایی، مزایای مثبت بسیاری دارد؛ به ویژه هنگامی كه احساس كنید، اعتماد به نفس و زیبایی شما درونی است.

پزشكان معتقدند كه احساس زیبایی، سلامتی جسمانی را به همراه خواهد داشت. سلامتی در طول زندگی از شش عادت روزانه تشكیل می‌شود كه عبارتند از: ورزش، ضد آفتاب، آب، ویتامین و اجتناب از سموم. در هر سنی می‌‌توان به اعتماد به نفس دست یافت.

دردوران نوجوانی

اكثر نوجوانان خود را با ظاهر همسالان خود مقایسه می‌كنند؛ در صورتی كه باید با تمركز بر درون، اعتماد به نفس را درون خود ایجاد كرد. از نوجوانان خود در منزل سوال كنید كه به چه چیزی اعتقاد دارند و به چه چیزهایی علاقه‌مندند؟ و تمایل دارند در مورد آنچه كه می‌بینند و احساس می‌كنند و . . . چه چیزی بدانند؟ نوجوانان تقریباً آنچه را میلیاردرها ادعا می‌كنند به صورت نهفته درون خود دارند. نوجوانانی كه بیشتر روی یادگیری متمركز هستند، آنچه كه موجب شادی و خنده‌شان می‌شود، احساس هوشمندی است. راهی پیدا كنید كه آنها احساس آرامش كنند.
 
آنان را به سمت نیروی قدرت و مثبت اندیشی هدایت كنید. مثبت‌ اندیشی و خوش‌ بینی یك محافظ فكری است كه نه تنها شادی‌آور است بلكه از ایجاد چین و چروك بر روی پوست نیز پیشگیری می‌كند. فقط كافی است نوجوانان در این سنین با افكار و احساسات منفی مبارزه كنند. مثبت عمل كنید و مثبت بیندیشید؛ حتی اگرآن رادرون خود احساس نمی‌كنید. تصورات مثبت را دنبال كنید‌، زیرا احساسات درست غالباً به دنبال یكدیگر می‌آیند. علل بروز رفتار و احساسات منفی را درخود بیابید و بر آنها غلبه كنید.

در دهه بیست زندگی

همانگونه كه با استعداد‌های خود آشنایی پیدا می‌كنید، با پیام‌های منفی ذره ذره اعتمادبه نفس شما افزایش می‌یابد. به خود یادآوری كنیدكه همه انسان‌ها یكسان نیستند و توانایی شما منحصر به فرد است. بر ترس و وحشت خود غلبه كنند، زیرا ترس باعث می‌شود قدر آنچه را كه در حال حاضر دارید ندانید و زمانی كه ترس و وحشت از حد معمول تجاوز كند، شما را از لذت بردن از لحظه و یا ایجاد تغییر در زندگی باز می‌دارد. با افزایش اعتماد به نفس می‌توانید بر ترس خود غلبه كنند. دوری و مواجه نشدن با هر آنچه كه از آن می‌هراسید، موجب رویارویی سخت‌تر می‌شود و همین‌طور دنیای شما كوچك‌تر خواهد شد و عزت‌نفس‌تان كم‌تر می‌شود.

در دهه سی

كم‌كم با افزایش سن، خشم و عصبانیت به یك واكنش طبیعی در برابر مشكلات تبدیل می‌شود. افراد در این سنین زودرنج‌تر خواهند بود و ابراز خشم و عصبانیت برای اشخاصی كه با موضوع و رویداد ناخوشایندی مواجه می‌شوند معمولاً اثر و بازتاب منفی دارد. البته توجه داشته باشید كه فرو نشاندن خشم و عصبانیت نیز اثر بدی بر سلامتی و انرژی دارد.

معمولاً خانم‌ها كمتر از آقایان می‌‌توانند احساسات منفی خود را كنترل كنند و در اكثر موارد آنها را فرو می‌نشانند و درون خود می‌ریزند. سعی كنید هر روز یك فهرستی از چیزهایی را كه دوست دارید و انجام داده‌اید، تهیه كنید. عادات خوب زندگی را فراموش نكنید. هر فردی خود مسؤول خوشبختی خود است.

در دهه چهل

در سن چهل سالگی یك اتفاق خوب برای ما می‌افتد و آن اینكه تصویرمان نسبت به خودمان تغییر می‌كند و احساس كمال می‌كنیم. هیچ احساسی از این حس زیباتر نخواهد بود. این حس دردها را كاهش می‌دهد و مشكلات را برطرف می‌كند.

در دهه پنجاه

دور شدن از دوران كودكی با افزایش سن موجب می‌ شود كه حتی اگرظاهر
زیبایی داشته باشیم، روی روابط و احساسات درونی ما تاثیر بگذارد و به سلامتی ما آسیب برساند، اجازه ندهید احساس پیری بر شما غلبه كند. بعضی كارها باعث افزایش احساس پیری و سالخوردگی می‌شود. بنابراین از انجام آنها خودداری كنید. برخی از این كارها عبارتند از: كاركردن در محل‌های تاریك كار كردن در محلی كه تمام افراد در آنجا بزرگ‌تر از شما هستند. كار كردن در تمام روزهای هفته و انجام كارهای تكراری و كارهای شیفتی كارهایی با حقوق كم و در نهایت بازنشستگی

در دهه شصت

در این سنین ظاهر افراد تفاوت میان افراد دارای عادات جسمانی و روحی خوب با سایر افراد را نشان می‌دهد. حتی اگر در مقاطعی از این سال‌ها با شیوه نادرست زندگی می‌كردید، در این دهه از زندگی‌تان شش عادت خوب روزانه (ورزش، استفاده از ضد آفتاب، نوشیدن آب فراوان، ویتامین و اجتناب از مواد سمی، رژیم غذایی سالم) را انجام دهید.

در دهه هفتاد زندگی

علاوه بر تمركز بر سلامت جسمانی؛ بر سلامت روحی خود نیز تمركز كنید و اوقات بیشتری را با دوستان و همسالان خود بگذرانید همچنین به مسافرت بروید و از ماندن طولانی‌مدت در منزل بپرهیزید.

در دوره هشتاد، نود و صد سالگی

طنز و خندیدن در این سنین موجب احساس زیبایی و امید می‌شود. اگر می‌خواهید یك زندگی طولانی و سالم داشته باشید، از خوردن و نوشیدن و انجام هر آنچه كه در تلویزیون و یا سایر رسانه‌ها به دروغ و به منظور جلب مشتری و فروش اجناس تبلیغ می‌شوند، خودداری كنید. بهترین احساس و نگاه و نظر را داشته باشید و از زندگی لذت ببرید. اگر خانواده شما دور از شما زندگی می‌كنند. مرتب به آنها تلفن بزنید و یا برای آنها نامه بنویسید. حفظ ارتباط با دیگران مانع از ایجاد احساس بد در شما می‌شود.
 
هر زمان كه برای‌تان مقدور است خانواده و بستگان خود را به منزل دعوت و با آنها صحبت كنید و لطیفه تعریف كنید و بخندید. خنده می‌تواند فشارخون را كاهش دهد و گردش خون و متابولیسم و سوخت و ساز بدن را بهبود بخشد. خنده به بدن اكسیژن می‌رساند و كمك می‌كند كه انرژی و شادابی و نشاط بیشتر شود و اندروفین را كه یك مسكن و آرام‌بخش طبیعی است در بدن ترشح می‌كند. خندیدن به شما كمك می‌كند كه به لحاظ روحی و فكری در آرامش بیشتری قرار بگیرید و اگر بخواهید كاری پرمسؤولیت را انجام دهید بهتر از عهده انجام آن برآیید.

اگر به لحاظ جسمانی و روحی در آرامش بیشتری قرار بگیرید، خطوط و چین‌وچروك چهره، همچنین اختلالات و مشكلات گوارشی شما برطرف می‌شود و به احتمال زیاد خواب بهتری خواهید داشت و تمامی این موارد موجب می‌شوند تا چهره‌ای آرام و زیبا داشته باشید. تمدد اعصاب، حركت و فعالیت بدنی انرژی بخش، موجب سفت شدن بدن و افزایش نیرو، انرژی و نشاط در بدن است ای كاش كسانی كه برای دستیابی به آرامش متوسل به استفاده از داروهای آرامبخش می‌شوند، قبل از استفاده از آنها ورزش و البته تمدد اعصاب را امتحان می‌‌كردند كه با آزادسازی اندروفین‌های طبیعی در بدن موجب بهبودی روحیه می‌شود.
 
هزاران سال است كه فواید تمدد اعصاب با انجام ماساژ خوب و صحیح مورد توجه قرار گرفته است، چرا كه با ماساژ ابتدا گیرنده‌های عصبی واقع در پوست تسكین می‌یابند، سپس فشارخون و ضربان نبض كاهش یافته و مانع از انتشار اسیدلاكتیك در عضلات و ماهیچه‌ها می‌شود. و با تنفسی عمیق‌تر احساس سلامتی و شادابی بیشتر خواهید داشت و این احساس درونی به ظاهر و پیرامون شما نیز منتقل می‌شود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
http://pkfslovo.ru/otkritie/
پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 11:22 ق.ظ
スーパーコピーブランドN級品ブランドコピー代引き激安通販専門店!
http://www.mirmetro.net/node/1894
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 08:40 ب.ظ
グッチiPhone7ケース
http://www.ostroga.opole.pl/node/1393
دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 08:31 ق.ظ
スーパーコピーブランド財布代引き激安通販専門店!
https://www.a2ethics.org/podcasts/series
دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 08:30 ق.ظ
スーパーコピー激安ブランド老舗 レプリカ,Nランク,代引き,ルイ?ヴィトン,ロレックス,オメガ,通販専門店
http://www.mindywenderfitness.com/shakeology-reviews/
دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 08:29 ق.ظ
ルイヴィトンコピー,ブランドコピー,スーパーコピーブランド,スーパーブランドコピー財布,ブランドコピーバッグ,ブランドコピー財布,スーパーブランドコピー激安,ブランドスーパーコピー
http://www.allfresco.ru/molnieotvod
شنبه 31 فروردین 1398 07:07 ب.ظ
スーパーコピー時計
http://sewingbymoonlight.com/tutorials/
شنبه 31 فروردین 1398 07:05 ب.ظ
2018最高級韓国最新スーパーコピーブランド激安代引き専門店,韓国スーパーブランドコピーの新作大集合
http://www.hksaustralia.com.au/products/suspension
یکشنبه 18 فروردین 1398 07:46 ب.ظ
スーパーコピーN級品pweixin.netブランドコピー販売おすすめ偽
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo